Poznaj wykształconą kadrę w Centrum Szkoleń Progresja

Natalia Olejniknatalia olejnik kosmetyczka

Kosmetolog – trener w Progresja Centrum Szkoleń kosmetycznych.
Wykładowca na kierunku Technik Usług Kosmetycznych w Progresja Policealna Szkoła Kosmetyczna oraz w Rocznej Szkole Kosmetycznej i Rocznej Szkole Makijażu Permanentnego.

Ukończyła Wyższa Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku kosmetologia, specjalność Wellness & Spa.

Zwyciężczyni konkursów Kosmetyczka Roku 2017 i Linergistka Roku 2019. Właścicielka salonu kosmetycznego Klinika Urody Noelle.

Magdalena Werłos

Kosmetolog/wizażystka – trener w Progresja Centrum Szkoleń kosmetycznych. Wykładowca na kierunku Technik Usług Kosmetycznych w Progresja Policealna Szkoła Kosmetyczna. Kosmetolog w Babor Beauty Spa.

Monika Buda

Z zawodem związana jestem od 2010r. od kiedy rozpoczęłam studia licencjackie na kierunku kosmetologia o specjalizacji podologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od tego czasu bardzo często biorę udział w różnych szkoleniach czy prelekcjach branżowych, aby pogłębiać swoją wiedzę i być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami kosmetycznymi. W trakcie trwania studiów rozpoczęłam naukę na Politechnice Poznańskiej na studiach podyplomowych na kierunku przygotowanie pedagogiczne, aby móc swoją wiedzę przekazywać innym. Po ukończeniu studiów licencjackich, aby pogłębić swoją wiedzę z zakresu Zespołu Stopy Cukrzycowej, a także wpływu odżywiania na stan skóry rozpoczęłam studia Magisterskie o kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym. Od 2012r. Pracowałam w Centrum Szkoleniowym na stanowisku Instruktor praktycznej nauki zawodu i kosmetolog. Od 2015r. jestem nauczycielem w szkołach kosmetycznych, gdzie uczę zawodu kosmetyczki zarówno na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Staram się jak mogę zarazić swoje uczennice miłością do kosmetologii, ale skupiam się także żeby dobrze przygotować dziewczyny do egzaminu czy przyszłej pracy w salonie kosmetycznym. W 2019r otworzyłam swój salon Kącik Zdrowia i Urody w jednej z pod poznańskich miejscowości, gdzie staram się rozpieszczać każda swoją klientkę. Jak już wspomniałam moją specjalizacją jest podologia, ale także bardzo lubię wykonywać zabiegi pielęgnacyjne jak i upiększające twarzy, szyi i dekoltu. W swoim salonie oferuje także takie usługi jak piercing, masaże ciała czy manicure.